Call Center

Tahsilat ve Ödeme Aramaları

Müşterilerinizden ve 3. partilerden ödeme sözü, müşteri reflekslerinin belirlenmesi, riskli müşteri grubunun iletişim bilgilerinin güncel tutulmasına kadar erken dönemden, idari yasal takibe her seviyede alacaklarınız yönetilir. Mobiligo hizmet kalitesinden ödün vermeden ve müşterinin elde tutulması bilinciyle SMS, Outbound IVR, bilgilendirme ile tümleişik üçtan uca bir hizmet sunmaktadır.

Veri Giriş ve Güncelleme Aramaları

Potansiyel ve mevcut müşterileriniz, çalışanlarınız ve iş çevrenizle ilgili tüm girilmiş verilerin dilediğiniz periyodlarda güncelleme aramalarını gerçekleştirip sizlere güncellenmiş bir veri havuzu sunan, müşteri doğum günü vb. bilgiler ile müşteri sadakatınizi arttırabileceginiz, satış/çapraz satış yapabilmenizi sağlayan dış arama hizmetimizdir.

bayi şube

Bayii ve Şube Aramaları

Şirketinizin çatısı altında olan, bayiilerin firmanıza karşı memnıniyetini, bayiiler ile ilişkileri, bayii müşterilerinin yaptığı işlemler sonunda memnun olup olmadığını, bayii hizmetlerinin kalitesini ve şirketinize bağlı olan şubelerinizin, sorunları, iletişimleri, şikayetleri ve memnuniyetlerini ölçmek adına sunulan bir hizmettir.

Talep Teyid/Doğrulama Aramaları

"Talep Teyit" araması kurumsal veya bireysel müşterilerin şirketiniz web sitesi, sosyal medya kanalları, bayilik portalları veya başvuru formlarında doldurulan taleplerin, başvuruların gerçek olup olmadıkları bilgilerinin doğruluğunun teyit edildiği, yeni müşteri kazanılmasını ve hizmet kalitesini arttıran proaktif bir hizmetimizdir.

Female counselor writing down some information about her patient
welcom

Hoş Geldin / Welcome Aramaları

"Hoş Geldin" araması portföyünüze yeni eklenen bireysel veya kurumsal müşteriler ile ilk temasın yapıldığı ürün, servis veya hizmetin kullanımının teyit edildiği, ürün ve hizmet ile ilgili geri bildirimlerin alındığı, memnuniyet durumunun analiz edildiği, müşteri ile ilgili eksik belge ve bilgilerin giderildiği arama hizmetimizdir.

Gizli Müşteri Aramaları

Her sektörden farklı ölçeklerdeki firmaların müşterilerine sunmuş olduğu hizmet ve kalite standartlarının kontrol edilmesi, Personelin müşteriler ile diyaloglarını ölçümleyen ve hizmetlerinizi Mobiligo sayesinde kendi bakışınızla değil gerçek müşteri bakışıyla görmenizi, marka stratejisini oluşturmanızı sağlayan arama hizmetimizdir.

gizli müşteri arama

Bilgilendirme Aramaları

Mobiligo, Şirketinizde yeni oluşumlar, adres değişikliği, sistem değişiklikleri, fırsat ürünleri ve yeni uygulamalar olduğu durumlarda siz işinize odaklanırken, müşterilerinizi canlı olarak profesyonel operatrlerle bilgilendirme işinin gerçekleştirldiği hizmetimizdir.

LCV Hizmeti ve Aramaları

Etkinlik ve davetlerinizin en belirleyici kısmı davetli sayısı olmaktadır. Seçeceğiniz davet mekanından, sunulacak ikramlara kadar neredeyse tüm detaylara davetli sayınızı belirledikten sonra karar vermeniz gerekmektedir. İşte bu aşamada Mobiligo sizler için hiçbir zaman kaybı olmadan, hızlı ve ekomomik olarak davetlilerinizi tek tek arayarak size net davetli sayınız ile ilgili raporlama sunar.

lcv-hizmeti
Bütünleşik Çözüm

Dış Arama İhtiyaçlarınızda
Profesyonel Ekip ve Teknolojiyi Birleştiriyoruz

Sizi Arayalım

İşinizi Kolaylaştıracak Kurumsal Çözümler için Şimdi Sizi Arayalım…