Hizmetler

İşinizi Kolaylaştıran Hizmetler

İdear
Call Center
Detay
İdear
Yazılım Hizmeti
Detay
İdear
Creative İşler
Detay
İdear
Sosyal Medya
Detay
Hakkımızda

İdear ile Maaliyetlerinizi Azaltırken Başarınızı Arttırın

Günümüz iş dünyasının ihtiyaçları giderek artmakta olup, İdear Kurumsal Çözümler A.Ş, gelişmiş teknoloji ve insan gücünü bir araya getirerek sektör fark etmeksizin her ölçekteki işletmelerin teknoloji, kurumsal, operasyonel, satış, reklam, müşteri memnuniyeti gibi ihtiyaçlarına cevap veren hizmetler ve çözümler sunmaktadır. 
Çözümler

Kobi Dostu Proaktif Çözümler

Sekreterya Çözümü

Yeni Nesil Sekreterlik ve Kurumsal Çağrı Karşılama Hizmeti

İdear Sekreterya, profesyonel sekreterler ve santral sistemi ile bütünleşik altyapıdan oluşan; işini evinden, ofis dışından ya da sahada yöneten şirketler ve kurumsal görünüp, personel, santral, telefon faturası gibi maliyetlerden kurtulmak isteyen şirketler için ekonomik koşullarla gelen çağrıların kusursuz yönetildiği, uçtan uca teknolojik bir Çağrı Karşılama (Telefon Cevaplama) hizmetidir.

Cafe & Restoran Çözümü

Gerçek Bir Paket Servis, Sipariş Hattı İşinizi Kolaylaştırır

Cafe & Restoran gibi paket servis hizmeti veren tüm gıda işletmeleri için sunulan bir hizmettir. Ekonomik koşullarla, sizin yerinize telefonda paket siparişlerini profesyonel ve eğitimli operatörler alır. İşinizi kolaylaştıran ve teknolojik altyapıyla desteklenen bu hizmet müşteri memnuniyetini sağlarken, satışları üst seviyeye taşır.

Sağlıklı Çözüm

Hasta ve Danışanlarla Sağlıklı İletişim Çözümü

İdear'dan Hastane, poliklinik, diş hekimi, psikolog ve tüm sağlık sektörüne uygun çözümler... Sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu ; hasta / danışan takip, randevu yönetimi, sağlık paketleri bilgilendirmeleri, ilaç tanıtım ve sektörün ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik bulut altyapıyı da kapsayan uçtan uca operasyonel çözüm.

Santral Çözümü

Bulut Santral ile Sınırsız Etkileşim, Ekonomik Çözüm

İdear’ın Santral Çözümleri bir işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm iletişim çözümlerini karşılar. İhtiyaç halinde IVR aramalarından Toplu SMS'e kadar tüm ihtiyaçlara çözüm sunar. Ekonomik paketler halinde proaktif çözümler sunar.

Ofis Çözümleri

Girişimci Dostu Sanal Ofis ve Yasal Adres Çözümleri

Sanal Ofis ile, İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasının merkezinde kolay ulaşılabilir Vergi dairesi ve resmi kurumlara bildirebileceğiniz prestijli yasal iş adresi sağlanır. Adli ve idari tebligatlarınız dahil tüm posta ve kargolarınız teslim alınır. Pdf formatında mail ve WhatsApp ile gönderilir. Sekreterya dahil tüm ofis giderlerinizi tek faturada ödeyin.

İletişim Formu

Bilgi Almak ve Başvuru İçin Biz Sizi Arayalım...